Amazon Brand - Symbol Men's Regular fit T-Shirt

Amazon Brand – Symbol Men’s Regular fit T-Shirt


Price: ₹ 789.00
(as of Jun 20,2021 19:02:47 UTC – Details)Amazon బ్రాండ్ చిహ్నం నాణ్యత, విశ్వసనీయత మరియు సరసమైన స్తంభాలపై నిర్మించబడింది, ఇది ప్రతిరోజూ మంచిగా కనిపించడానికి సహాయపడే అనేక జీవనశైలి అవసరాలను అందిస్తుంది. సౌకర్యవంతమైన మరియు దీర్ఘాయువు కోసం నాణ్యమైన బట్టలతో తయారు చేసిన సూక్ష్మ వివరాలతో పలు రంగులలో అందించబడిన క్లాసిక్ టీ షర్ట్ ప్యాక్ను ఎంచుకోండి. Symbol టీస్ పనిలో పాటు విశ్రాంతి సమయంలో ఉపయోగించే రోజు వరకు ఖచ్చితంగా సరిపోతాయి. సాధారణం మరియు సెమీ ఫార్మల్ సందర్భానికి అనువైనది, జీన్స్ మరియు ఒక జత స్నీకర్లతో జత చేయండి.

An Amazon brand, symbol is built on the pillars of quality, reliability and affordability, offering a range of lifestyle essentials that help you look good every day. Choose the classic t shirt Pack offered in a range of colors with subtle details, made out of quality fabrics for comfort and longevity. Symbol tees are perfect for day to day used at work as well as leisure. Ideal for casual as well as semi formal occasion, just pair it up with jeans and a pair of sneakers.

ഒരു Amazon ബ്രാൻഡ്, ഗുണനിലവാരം, വിശ്വാസ്യത, വില താങ്ങാനുള്ള കഴിവ് എന്നിവയുടെ പില്ലറുകളിലാണ് ചിഹ്നം നിർമ്മിച്ചിരിക്കുന്നത്, ഇത് എല്ലാ ദിവസവും മികച്ചതായി കാണാൻ സഹായിക്കുന്ന ജീവിതശൈലി അവശ്യവസ്തുക്കൾ വാഗ്ദാനം ചെയ്യുന്നു. സുഖത്തിനും ദീർഘായുസ്സിനുമായി ഗുണനിലവാരമുള്ള ഫാബ്രിക്കുകളിൽ നിന്ന് നിർമ്മിച്ച സൂക്ഷ്മമായ വിശദാംശങ്ങളുള്ള ഒരു ക്ലാസിക് ടി ഷർട്ട് പായ്ക്ക് തിരഞ്ഞെടുക്കുക. ജോലിയിലും ഒഴിവുസമയങ്ങളിലും ഉപയോഗിക്കാവുന്ന സിംബൽ ടീകൾ ദിവസം മുഴുവൻ ഉപയോഗിക്കാൻ അനുയോജ്യമാണ്. കാഷ്വൽ ഉപയോഗത്തിനും സെമി ഫോർമൽ സന്ദർഭങ്ങൾക്കും അനുയോജ്യം, ജീൻസിനും ഒരു ജോഡി സ്നീക്കറുകൾക്കും ഒപ്പം ധരിക്കൂ.

ஒரு Amazon பிராண்ட், குறியீடு தரம், நம்பகத்தன்மை மற்றும் மலிவு ஆகியவற்றின் தூண்களில் கட்டப்பட்டுள்ளது, இது ஒவ்வொரு நாளும் அழகாக இருக்க உதவும் வாழ்க்கை முறை அத்தியாவசியங்களை வழங்குகிறது. வசதியான மற்றும் நீண்ட ஆயுளுக்காக தரமான துணிகளிலிருந்து உருவாக்கப்பட்ட நுட்பமான விவரங்களுடன் பல வண்ணங்களில் வழங்கப்பட்ட கிளாசிக் டி ஷர்ட் பேக்கைத் தேர்வுசெய்க. வேலை மற்றும் ஓய்வுநேரத்தில் தினசரி பயன்படுத்துவதற்கும் Symbol tees சரியானவை. கேஷுவல் மற்றும் அரை ஃபார்மல் தருணங்களுக்கு ஏற்றது, ஜீன்ஸ் மற்றும் ஒரு ஜோடி ஸ்னீக்கர்களுடன் சேர்த்து அணியுங்கள்.

एक Amazon ब्रांड, प्रतीक गुणवत्ता, विश्वसनीयता और सामर्थ्य के खंभे पर बनाया गया है, जो जीवन शैली की आवश्यक वस्तुओं की एक श्रृंखला प्रदान करता है जो आपको हर दिन अच्छा दिखने में मदद करता है. आराम और दीर्घायु के लिए क्वालिटी फ़ैब्रिक से बने सूक्ष्म विवरण वाले रंगों की रेंज में पेश किए गए क्लासिक टी शर्ट पैक को चुनें. सिंबल टी काम के साथ-साथ अवकाश पर दिन-प्रतिदिन उपयोग के लिए बिल्कुल सही हैं. कैज़ुअल और सेमी फॉर्मल अवसर के लिए आदर्श, बस इसे जींस और स्नीकर्स के पेयर के साथ पहनें.

Amazon ಬ್ರಾಂಡ್ ಚಿಹ್ನೆಯನ್ನು ಗುಣಮಟ್ಟ, ವಿಶ್ವಾಸಾರ್ಹತೆ ಮತ್ತು ಕೈಗೆಟಕುವ ಸ್ತಂಭಗಳ ಮೇಲೆ ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ, ಇದು ಪ್ರತಿದಿನ ಉತ್ತಮವಾಗಿ ಕಾಣಲು ಸಹಾಯ ಮಾಡುವ ಜೀವನಶೈಲಿಯ ಅಗತ್ಯ ವಸ್ತುಗಳನ್ನು ನೀಡುತ್ತದೆ. ಆರಾಮ ಮತ್ತು ದೀರ್ಘಾಯುಷ್ಯಕ್ಕಾಗಿ ಗುಣಮಟ್ಟದ ಬಟ್ಟೆಗಳಿಂದ ಮಾಡಲ್ಪಟ್ಟ ಸೂಕ್ಷ್ಮ ವಿವರಗಳೊಂದಿಗೆ ಶ್ರೇಣಿಯ ಬಣ್ಣಗಳಲ್ಲಿ ನೀಡಲಾದ ಕ್ಲಾಸಿಕ್ ಟಿ ಶರ್ಟ್ ಪ್ಯಾಕ್ ಅನ್ನು ಆರಿಸಿ. ಚಿಹ್ನೆ ಟೀ ಗಳು ಕೆಲಸಕ್ಕೆ ಮತ್ತು ವಿರಾಮದಲ್ಲಿ ಬಳಸಲು ಸೂಕ್ತವಾಗಿದೆ. ಕ್ಯಾಶುಯಲ್ ಮತ್ತು ಅರೆ ಔಪಚಾರಿಕ ಸಂದರ್ಭಗಳಿಗೆ ಸೂಕ್ತವಾಗಿದೆ, ಅದನ್ನು ಜೀನ್ಸ್ ಮತ್ತು ಒಂದು ಜೋಡಿ ಸ್ನೀಕರ್ಗಳೊಂದಿಗೆ ಜೋಡಿಸಿ.
Fit Type: regular fit
Color Name: Multicolor6
Material: Cotton
Pattern: solid
half sleeve
machine wash

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

%d bloggers like this: