Captain America By Kidsville Regular fit Boy Tshirt

Captain America By Kidsville Regular fit Boy Tshirt


Price: ₹ 329.00
(as of Jun 17,2021 05:26:57 UTC – Details)kidsville చేత కెప్టెన్ అమెరికాను కలిగి ఉన్న ఈ క్యారెక్టర్ ప్రింటెడ్ హాఫ్ స్లీవ్ టీ-షర్టుతో మీ పిల్లలకి రోజంతా సంతోషంగా అనిపించండి, 60% కాటన్ 40% పాలిస్టర్ ఫాబ్రిక్తో రూపొందించిన ఈ బొమ్మ మృదువైన అనుభూతి మరియు చర్మానికి ప్రియుడు కోసం బయో వాష్ చేయబడింది, ఈ క్రూ నెక్ హాఫ్ స్లీవ్ టీ ఏ సమయంలోనైనా కూల్ క్యాజువల్ లుక్ కోసం ధరించవచ్చు, ఈ క్యారెక్టర్ షార్ట్స్, జాగర్స్ లేదా డెనిమ్స్ తో

Make your child feel happy all day long with this character printed half sleeve t-shirt featuring Captain America by kidsville crafted out of 60% cotton 40% polyester fabric which is bio washed for smooth feel and befriend to skin, this crew neck half sleeve tee can be worn anytime for a cool casual look team this with character shorts, joggers or denims

60% കോട്ടൺ 40% പോളിസ്റ്റർ ഫാബ്രിക് ഉപയോഗിച്ച് നിർമ്മിച്ച ഈ ക്യാരക്ടർ പ്രിന്‍റഡ് ഹാഫ് സ്ലീവ് ടി-ഷർട്ട് ഉപയോഗിച്ച് ദിവസം മുഴുവൻ നിങ്ങളുടെ കുട്ടിയെ സന്തോഷത്തോടെ അനുഭവിക്കുക. ഇത് മൃദുലമായ അനുഭവത്തിനും ബീഫ്രണ്ട് ചെയ്യാനും വേണ്ടി ബയോ വാഷ് ചെയ്തതാണ്, ഈ ക്രൂ നെക്ക് ഹാഫ് സ്ലീവ് ടീ നിങ്ങൾക്ക് ക്യാരക്ടർ ഷോർട്ട്സ്, ജോഗേഴ്സ് അല്ലെങ്കിൽ ഡെനിംസ് എന്നിവ ഉപയോഗിച്ച് എപ്പോൾ വേണമെങ്കിലും ധരിക്കാം

60% பருத்தி 40% பாலியஸ்டர் துணியால் வடிவமைக்கப்பட்ட இந்த கேரக்டர் அச்சிடப்பட்ட அரை ஸ்லீவ் டி-ஷர்ட் மூலம் உங்கள் குழந்தை நாள் முழுவதும் மகிழ்ச்சியாக உணர வையுங்கள், இது மென்மையான உணர்விற்காக பயோ வாஷ் செய்யப்பட்டு மற்றும் சருமத்திற்கு முன்னதாகப்படுகிறது, இந்த க்ரூ கழுத்து அரை ஸ்லீவ் டீ கதாபாத்திர ஷார்ட்ஸ், ஜாக்கர்ஸ் அல்லது டெனிம்களுடன் இதை அணியலாம்

Kidsville द्वारा कैप्टन अमेरिका की विशेषता वाले इस चरित्र प्रिंटेड हाफ स्लीव टी-शर्ट के साथ अपने बच्चे को पूरे दिन खुश महसूस कराएं, 60% कॉटन 40% पॉलिएस्टर फ़ैब्रिक से तैयार किया गया है जो त्वचा को स्मूद महसूस और प्रेमी के लिए बायो वॉश किया गया है, यह क्रू नेक हाफ स्लीव टी को किसी भी समय एक कूल कैज़ुअल लुक टीम के लिए पहना जा सकता है यह कैरेक्टर शॉर्ट्स, जॉगर या डेनिम के साथ

ಕಿಡ್ಸ್ವಿಲ್ಲೆನಿಂದ ಕ್ಯಾಪ್ಟನ್ ಅಮೇರಿಕಾವನ್ನು ಒಳಗೊಂಡ ಈ ಪಾತ್ರ ಮುದ್ರಿತ ಅರ್ಧ ತೋಳಿನ ಟೀ ಶರ್ಟ್ನೊಂದಿಗೆ ದಿನವಿಡೀ ನಿಮ್ಮ ಮಗುವಿಗೆ ಸಂತೋಷವಾಗುವಂತೆ ಮಾಡಿ 60% ಹತ್ತಿ 40% ಪಾಲಿಯೆಸ್ಟರ್ ಬಟ್ಟೆಯಿಂದ ರಚಿಸಲಾಗಿದೆ, ಇದು ನಯವಾದ ಅನುಭವಕ್ಕಾಗಿ ಜೈವಿಕವಾಗಿ ತೊಳೆಯಲ್ಪಟ್ಟಿರುತ್ತದೆ ಮತ್ತು ಚರ್ಮಕ್ಕೆ ಬೀಫ್ರೆಂಡ್ ಆಗಿದೆ, ಈ ಸಿಬ್ಬಂದಿ ಕುತ್ತಿಗೆ ಅರ್ಧ ತೋಳಿನ ಟೀ ಯನ್ನು ತಂಪಾದ ಕ್ಯಾಶುಯಲ್ ನೋಟಕ್ಕಾಗಿ ಯಾವುದೇ ಸಮಯದಲ್ಲಾದರೂ ಧರಿಸಬಹುದು ಪಾತ್ರ ಶಾರ್ಟ್ಗಳು, ಜಾಗರ್ಸ್ ಅಥವಾ ಡೆನಿಮ್ಗಳೊಂದಿಗೆ ಇದನ್ನು ಧರಿಸಿ
Fit Type: regular fit
60% Cotton and 40% polyster
Round neck
Short sleeve
Hand wash
Graphic merchandise
Character printed

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

%d bloggers like this: