Spiderman By Kidsville Regular fit Boy Tshirt

Spiderman By Kidsville Regular fit Boy Tshirt


Price: ₹ 239.00
(as of Jun 20,2021 07:49:35 UTC – Details)Kidsville వారి స్పైడర్మ్యాన్ కలిగి ఉన్న ఈ స్టైలిష్ తో మీ పిల్లలకి రోజంతా సౌకర్యవంతంగా అనిపించేలా చేయండి, ఈ క్యారెక్టర్ ప్రింటెడ్ హాఫ్ స్లీవ్ టీ-షర్టును 60% కాటన్ 40% పాలిస్టర్ ఫాబ్రిక్తో రూపొందించారు, ఇది మృదువైన అనుభూతి మరియు చర్మానికి ప్రియురాలు కోసం బయో వాష్ చేయబడింది, ఈ క్రూ నెక్ సగం/స్లీవ్ టీ ఏ సందర్భానికైనా ధరించవచ్చు, పనిలో సాధారణ రోజు లేదా సరదాగా నిండిన వారాంతం లేదా విశ్రాంతి దుస్తులు కోసం. క్యారెక్టర్ షార్ట్స్, జాగర్లు లేదా డెనిమ్లతో దీన్ని జత చేయండి.

Make your child feel comfortable, all day long with these stylish this character printed half sleeve t-shirt featuring Spiderman by Kidsville crafted out of 60% cotton 40% polyester fabric which is bio washed for smooth feel and befriend to skin, this crew neck half/sleeve tee can be worn for any occasion, a casual day at work or for a fun filled weekend or leisure wear. Team this with character shorts, joggers or denims.

60% കോട്ടൺ ഉപയോഗിച്ച് നിർമ്മിച്ച 40% പോളിസ്റ്റർ ഫാബ്രിക് ഉപയോഗിച്ച് നിർമ്മിച്ച ഈ സ്റ്റൈലിഷ് സ്റ്റൈലിഷ് ആയ പ്രിന്‍റഡ് ഹാഫ് സ്ലീവ് ടി-ഷർട്ട് ഉപയോഗിച്ച് ദിവസം മുഴുവൻ നിങ്ങളുടെ കുഞ്ഞിന് സുഖം തോന്നും. ഇത് ചർമ്മത്തിന് മൃദുലമായ അനുഭവത്തിനും ബീഫ്രണ്ട് ഫ്രണ്ട്ലിയുമായി ബയോ വാഷ് ചെയ്തതാണ്, ഈ ക്രൂ നെക്ക് ഹാൾ/സ്ലീവ് ടീ ഏത് അവസരത്തിലും ധരിക്കാം. ജോലിസ്ഥലത്തോ രസകരമായ വാരാന്ത്യ വസ്ത്രമായോ ധരിക്കാം. ഇത് ക്യാരക്ടർ ഷോർട്ട്സ്, ജോഗേഴ്സ് അല്ലെങ്കിൽ ഡെനിംസ് എന്നിവയോടൊപ്പം ധരിക്കൂ.

60% பருத்தி 40% பாலியஸ்டர் துணியால் வடிவமைக்கப்பட்ட இந்த ஸ்டைலான கதாபாத்திரம் அச்சிடப்பட்ட அரை ஸ்லீவ் டி-ஷர்ட்டுடன் உங்கள் குழந்தையை வசதியாக உணர செய்யுங்கள், இது மென்மையான உணர்விற்காக பயோ வாஷ் செய்யப்பட்டு மற்றும் சருமத்திற்கு முன், இந்த க்ரூ கழுத்து அரை / ஸ்லீவ் டீ எந்த சந்தர்ப்பத்திற்கும், வேலையில் ஒரு சாதாரண நாள் அல்லது வேடிக்கையான நிரப்பப்பட்ட வார இறுதி அல்லது ஓய்வு உடைகளுக்கு அணியலாம். கேரக்டர் ஷார்ட்ஸ், ஜாக்கர்ஸ் அல்லது டெனிம்களுடன் இதை இணைக்கவும்.

अपने बच्चे को इन स्टाइलिश के साथ पूरे दिन आरामदायक महसूस कराएं, इस कैरेक्टर प्रिंटेड हाफ स्लीव टी-शर्ट की विशेषता है Kidsville द्वारा स्पाइडरमैन 60% कॉटन 40% पॉलिएस्टर फ़ैब्रिक से तैयार की गई है जो त्वचा को स्मूद महसूस और प्रेमी के लिए बायो वॉश किया गया है, यह क्रू नेक हाम/स्लीव टी किसी भी अवसर के लिए, काम पर एक कैज़ुअल दिन या मज़ेदार सप्ताहांत या अवकाश पहनने के लिए पहना जा सकता है. इसे कैरेक्टर शॉर्ट्स, जॉगर या डेनिम के साथ पहनें.

ನಿಮ್ಮ ಮಗುವನ್ನು ಆರಾಮದಾಯಕವಾಗಿಸಿ, ಈ ಸ್ಟೈಲಿಶ್ ನೊಂದಿಗೆ ದಿನವಿಡೀ ಮುದ್ರಿತ ಅರ್ಧ ತೋಳಿನ ಟೀ ಶರ್ಟ್ ಅನ್ನು Kidsville ಅವರ ಸ್ಪೈಡರ್ಮ್ಯಾನ್ ಅನ್ನು 60% ಹತ್ತಿ 40% ಪಾಲಿಯೆಸ್ಟರ್ ಬಟ್ಟೆಯಿಂದ ರಚಿಸಲಾಗಿದೆ ಇದು ನಯವಾದ ಅನುಭವಕ್ಕಾಗಿ ಬಯೋ ವಾಶ್ ಮತ್ತು ಚರ್ಮಕ್ಕೆ ಬೀಫ್ರೆಂಡ್ ಆಗಿದೆ, ಈ ಕ್ರ್ಯೂ ನೆಕ್ ಅರ್ಧ / ಸ್ಲೀವ್ ಟೀ ಅನ್ನು ಯಾವುದೇ ಸಂದರ್ಭಕ್ಕಾಗಿ, ಕೆಲಸದಲ್ಲಿ ಕ್ಯಾಶುಯಲ್ ದಿನ ಅಥವಾ ಮೋಜಿನ ತುಂಬಿದ ವಾರಾಂತ್ಯದಲ್ಲಿ ಅಥವಾ ವಿರಾಮ ಉಡುಗೆಗಾಗಿ ಧರಿಸಬಹುದು. ಅಕ್ಷರ ಶಾರ್ಟ್ಗಳು, ಜಾಗರ್ಗಳು ಅಥವಾ ಡೆನಿಮ್ಗಳೊಂದಿಗೆ ಇದನ್ನು ಜೋಡಿಸಿ.
Fit Type: regular fit
60% Cotton and 40% polyester
Half sleeve
Graphic merchandise, character printed
Hand wash, machine wash, wash separately, do not press directly on print

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

%d bloggers like this: